Darpol - stawiamy na jakość!

 

PPHU DARPOL SPÓŁKA Z O.O. jest polską firmą, która dba o smak dodatków do żywności już od ponad 20 lat. Zajmuje się produkcją mieszanek przyprawowych oraz środków funkcjonalnych do przemysłu mięsnego. Podążając za ciągle zmieniającymi się trendami oraz dbając o satysfakcję Klienta nieustannie poszerzamy swoją gamę produktów: w 2014 roku nasza oferta została poszerzona o branżę piekarniczą. Współpracujemy także z gastronomią oraz z producentami ryb. Zapewniamy wysoką, a także co najważniejsze stabilną jakość, opartą o wysokiej klasy surowce. Gwarantujemy profesjonalną obsługę handlową oraz technologiczną na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Nasza wykwalifikowana Kadra czuwa nad wdrożaniem nowych produktów w Państwa procesach produkcyjnych. Gotowi jesteśmy dostosować się do wymagań każdego Klienta indywidualnie ! 

KONTAKT

Polityka Jakości

 

Nadrzędnym celem działalności Zakładu jest spełnienie potrzeb i oczekiwań konsumenta w zakresie jakości i bezpieczeństwa produktów, zapewnienie wysokich standardów higieniczno-sanitarnych produkcji.

 

Osiągnięcie założonego celu, dostosowanie do obowiązujących wymagań prawnych oraz Międzynarodowego Standardu Żywności IFS jest możliwe dzięki orientacji na następujące działania:

 

  • ciągłe doskonalenie jakości i zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego produkowanych wyrobów, legalności procesów oraz specyfikacji,
  • utrzymanie dotychczasowych i zdobycie nowych klientów, spełniając ich oczekiwania,
  • doskonalenie umiejętności i podnoszenie kwalifikacji pracowników celem podniesienia etyki i odpowiedzialności personelu. 
  • zapewnienie odpowiednich warunków pracy,
  • dbałość o ochronę środowiska.

 

Powyższe założenia i zobowiązania jesteśmy w stanie realizować dzięki wsparciu i zaangażowaniu najwyższego kierownictwa zakładu, które zapewnia niezbędne do tego celu środki.

Międzynarodowy Standard Żywności IFS

 

Od 2011 roku wdrożono i został certyfikowany zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Zdrowotnym Żywności zgodnie z wymogami Międzynarodowego Standardu Żywności IFS.

 

Produkcja

 

Spełnienie potrzeb i oczekiwań konsumenta w zakresie jakości i bezpieczeństwa produktów oraz zapewnienie wysokich standardów higieniczno-sanitarnych produkcji jest nadrzędnym

celem firmy PPHU DARPOL SPÓŁKA Z O.O.

 

Dzięki wdrożonym systemom IFS osiągamy najwyższe standardy jakości stosowane na każdym etapie cyklu produkcyjnego.

 

W dzisiejszych czasach cena powoli przestaje być czynnikiem decyzyjnym odnośnie zakupu danego produktu. Obecnie to jakość stanowi wyznacznik zainteresowania przez konsumentów . Inwestując w jakość, inwestujemy też w rozwój naszego asortymentu . Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były zgodne z deklarowanymi parametrami, wymaganiami odbiorców i prawa. Nad wszystkim czuwa wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza, poczynając od pracowników produkcji poprzez laborantów, technologów, pracowników biurowych, a kończąc na samym Właścicielu firmy.

 

Posiadamy gamę produktów w pełni zróżnicowaną tak, by każdy potencjalny klient znalazł produkt odpowiadający swoim potrzebom. Gotowi jesteśmy dostosować się do wymagań każdego klienta indywidualnie.

tel. +48 606 773 405

tel. 67 283 14 53

tel. 67 283 17 87

e-mail: biuro@darpol.eu

ul. Jasna 2A, 64-810 Kaczory

Facebook

Instagram

PPHU DARPOL SPÓŁKA Z O.O.