Polepszacze piekarnicze najwyższej jakości

Produkty dla piekarnictwa

 

Polepszacze i mieszanki piekarnicze
najwyższej jakości

 

Darpol to wszystko co powinieneś wpisać szukając najlepszych produktów dla piekarnictwa.  Polepszacze i mieszanki produkowane z zachowaniem bardzo dobrej jakości. 

KATALOG PRODUKTÓW

Polepszacze

Polepszacze jakości pieczywa

Polepszanie jakości pieczywa jest znane od bardzo dawna, a w dobie automatyzacji produkcji polepszacz nabrał szczególnego znaczenia w piekarnictwie.

 

Celem stosowania polepszaczy jest uproszczenie procesów technologicznych i zachowanie powtarzalności produktu. Polepszacz niweluje zmiany jakościowe surowców oraz wahania parametrów technologicznych. Potrzebę stosowania polepszaczy wymuszają także nowe metody i receptury technologiczne. Proponujemy Państwu polepszacze firmy Darpol, które można stosować zarówno na liniach automatycznych jak i na liniach rzemieślniczych.

Mieszanki piekarnicze

Mieszanki ziaren i mąki dla piekarnictwa

Stosowanie mieszanek piekarniczych jest powszechnie znane. Pęd życia powoduje, że mieszanki nabrały szczególnego znaczenia przy produkcji piekarniczej.

 

Mieszanki piekarnicze zapewniają bardzo szybkie wdrożenie nowego produktu  w danej piekarni. W znaczący sposób urozmaicają asortyment piekarni co powoduje, zadowolenie konsumentów i wzrost sprzedaży. Stosowanie mieszanek w znacznym stopniu skraca proces technologiczny oraz zapewnia powtarzalność produktów pod względem smakowym jak i jakościowym. Mieszanki piekarnicze umożliwiają wytworzenie produktów funkcjonalnych zawierających wiele składników odżywczych. Produkujemy mieszanki z tzw. 'czystą etykietą'. Firma Darpol do potrzeb klienta podchodzi indywidualnie, co sprawia, że klient jest usatysfakcjonowany.

tel. +48 606 773 405

tel. 67 283 14 53

tel. 67 283 17 87

e-mail: biuro@darpol.eu

ul. Jasna 2A, 64-810 Kaczory

Facebook

Instagram

PPHU DARPOL SPÓŁKA Z O.O.